Formularz rejestracyjny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółkę Gold Betreuung sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (ul. Kościuszki 10 LOK. 1, 05-500 Piaseczno) dla celów obecnie prowadzonych rekrutacji. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich przetwarzanie jest warunkiem udziału w rekrutacjach oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę. Więcej informacji co do warunków wyrażenia zgody znajduje się w regulaminie.
Wyrażam zgodę na używanie przez spółkę Gold Betreuung sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (ul. Kościuszki 10 LOK. 1 05-500 Piaseczno) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółki Gold Betreuung sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (ul. Kościuszki 10 LOK.1, 05-500 Piaseczno) na wskazany przez mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę. Więcej informacji w